درباره ما

درباره ایران تراز

ایران تراز را بیشتر بشناسید!

ما هم فعالیتی شبیه شما داریم. تخصص ما برطرف نمودن دغدغه‌ها و کنترل دفاتر و حسابهاست .چنانچه شما فعالیت مستقل دارید، پیمانکار یا مشاور هستید و یا تجارت کوچکی دارید که زمان و مهارت خود را عرضه می‌کنید، ما می‌توانیم كمك شایسته‌ای به شما ارائه نماییم.
حسابداران ما در مسائل مالی متخصصانی هستند که مشاوره‌ی آنها تجارت شما را تحت تأثیر قرار می‌دهد . ما به شما کمک می‌کنیم که حساب‌ها را نگهداری نموده و کنترل کاملی بر روی دفاتر حسابداری داشته و هرگز نگران اظهارنامه نباشید. در اینصورت دیگر استرس نداشته و بر روی کار خود یعنی همان رسالت مهم کارآفرینی در کنار همکاری ما متمرکز خواهید شد.
ما امور شرکت شما را در حداقل زمان سامان خواهیم داد و به طور صحیح هزینه‌ها را ثبت و تحلیل میکنیم تا بتوانید هزینه های خود را به راحتی کنترل کنید میتوانید زمانی برای ارتباط با ما و درواقع برای شرکت خودتان رزرو کنید تا با شما تماس بگیریم. ما همیشه در کنار شما خواهیم بود. ترتیبات بهینه سازی کلیه اقلام ثبت‌شده شما را به عهده خواهیم گرفت چرا که شاید تغییر وضعیت حسابداری فعلی شما بسیار ضروری باشد.
ما به حسابداران شما نیز خدمات ارائه می‌دهیم.
اگر در صدد تشکیل یک شرکت با مسئولیت محدود هستید، اگر یک تاجر هستید و یا تحت عنوان یک شرکت مادر فعالیت می‌کنید در حداقل زمان ما برای شما ساز و کار مدیریت شرکت را تشریح نموده و موثرترین روش مدیریت منابع مالی را توصیه می‌نماییم. در هر شرایط و موقعیتی که قرار دارید در مدیریت حساب‌هایتان و در هر مرحله‌ای از فعالیت که باشید ما شما را یاری خواهیم نمود.

لوگو خدمات مالی و حسابداری ایران تراز

کسانی که به ما اعتماد کرده اند!

برخی از شرکت هایی که به ما اعتماد کرده اند !

کلیدواژه خود را وارد کنید